AÖF Konaklama İşletmeciliği Çıkmış Sorular

Kategori: Yorum: Yorum Yap
Aöf konaklama işletmeciliği çıkmış sorular 2013 2014 ara sınav final 1, 2, 3, 4 sınıf güz ve bahar dönemi tüm derslerden oluşan sınav soruları cevapları ile birlikte indirebilirsiniz.

Açıköğretim konaklama işletmeciliği soruları çalışırken vize ve dönem sonu sınavlarında çıkan sorulara birlikte çalışın. Güz dönemi 1, 3, 5, 7 yarıyıl derslerinden sorumlu olurken, bahar döneminde sınavlarında 2,4,6,8 yarıyıl derslerinden sorumlu tutulacaksınız.

Konaklama endüstrisinde artan kalifiye eleman talebini karşılamaya yönelik güncel, dünya ölçeğinde düşünen ve kurumlarını ülkenin koşullarına uygun yönetebilen yönetici adaylarını yetiştirmeyi amaçlayan bu 4 yıllık bölümün sorularını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

aöf soruları ve cevapları
Konaklama İşletmeciliği soruları için tıklayınız.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kredili sistem ile birlikte yılda 4 kez sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Ara sınavlarda kitaptaki konuların yarısından final sınavında ise tamamından sorumlu olacaksınız. Aklınıza takılan konuları yorum ile bize iletebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.