AÖF Emlak ve Emlak Yönetimi Çıkmış Sorular 2013-2014

Kategori: Yorum: Yorum Yap
Açıköğretim Emlak ve Emlak Yönetimi ara sınav soruları ve final cevapları ile birlikte 1-2 sınıf güz ve bahar dönemi kredili sistem indirebilirsiniz.

Emlak yönetimi ara sınav soruları ve final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizde paylaşılmıştır. Birçok derste olduğu gibi aöf emlak ve emlak yönetimi çıkmış sorular 2014 güz ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

Yardımcı kitap ile zorlandığınız dersleri daha rahat çalışabilirsiniz. Ayrıca deneme soruları ile konuların sonundaki ünite ile ilgili soruları çözmeyi unutmayın.

Açıköğretim Emlak ve Emlak Yönetimi Sınav Soruları
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yılda 4 kez sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Aöf çıkmış sınav soruları linkinden tüm sınavlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca 1.sınıf ve 2.sınıf emlak ve emlak yönetimi dersleri ve kredileri ile ilgili konular sitemizde mevcuttur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Bu blog AÖF öğrencilerine yardım amaçlı soruları sunmaktadır. Telif Hakkı içeren herhangi bir kitapçık ya da Aöf yayını barındırmamaktayız. Soruları bilgisayarınıza indirdikten 24 saat içerisinde siliniz.